قوانین و آئین نامه

قوانین و آئین نامه

آیین نامه انضباطی /آموزشی /مالی  مجتمع فنی تهران،دیباگران تهران (نمایندگی شیراز)

1- رعایت شئونات اخلاقی، اسلامی و انضباطی، رعایت حجاب اسلامی، ممنوعیت استعمال دخانیات در فضای آموزشی الزامیست.چنانچه حجاب اسلامی در مجتمع رعایت نشود این مجتمع از ارائه خدمات به دانشپذیر خاطی معذور است و هیچ هزینه ای برگشت داده نمی شود  و تبعات عدم رعایت حجاب بر عهده دانشپذیر خاطی می باشد.
2- رعایت ادب و احترام و برخورد مناسب و محترمانه نسبت به مجتمع فنی ، پرسنل، اساتید و دانشپذیران الزامیست و چنانچه رعایت نشود ؛ مجتمع ارائه خدمات به دانشپذیر را قطع می نماید و مبالغ پرداختی نیز به هیچ عنوان برگشت داده نمی شود . 
3- خودداری از به همراه داشتن وسائل غیر مجاز در محیط آموزشگاه و خاموش نگه داشتن تلفن همراه در کلاس الزامیست. 
4- مسئولیت مراقبت از وسائل شخصی دانشپذیر به عهده وی می باشد و موظف به نگهداری و استفاده بهینه از اموال و تجهیزات مجتمع می باشد و در صورت وارد کردن هرگونه خسارت به اموال و تجهیزات مجتمع ، مسئول بوده و متعهد به جبران خسارت طبق نظر مدیریت مجتمع می باشد. 
5- دانشپذیر موظف به حضور در تمامی جلسات کلاسها در ساعات مقرر می باشد و در صورت عدم حضور و غیبت بیش از سه جلسه، مجتمع این اختیار را دارد از حضور وی در ادامه دوره جلوگیری نماید . درصورت تکرار تاخیر در ورود و ترک کلاس قبل از پایان کلاس نیز میتواند شامل این بند شود. 
6- به منظور رعایت حق مولف و ارتقای بازدهی آموزشی، هرگونه ضبط صدا، تصویر و محتوای آموزشی ممنوع است. 
7- کلیه فضاهای مجتمع فنی تهران مجهز به دوربین مداربسته می باشد و دانشپذیر از این حیث اعتراضی نخواهد داشت. 
8- دانشپذیر موظف به ثبت و ارائه شماره تلفن ثابت وهمراه در این فرم می باشد. موسسه در صورت تغییر در برنامه آموزشی ابتدا با شماره ثابت تماس میگیرد. لذا دانشپذیر موظف است که هر گونه تغییر شماره تلفن را سریعاً به موسسه اعلام نمائید. 
9- هر یک از چک های  اقساط باید در موعد مقرر وصول شود در غیر اینصورت از شرکت در کلاسها جلوگیری بعمل خواهد آمد.  
10- هر گونه هزینه بابت کپی ، جزوات و کتاب ها بعهده دانشپذیر میباشد.  
11- برگزاری کلاس ها در شرایط عادی بصورت حضوری است ولی چنانچه به هردلیلی (هر گونه بحران اعم از شیوع بیماری، جنگ ، الزام قانونی دولت و مراجع نظارتی و...) مراجع قانونی اجازه برگزاری کلاسهای حضوری را ندهد، ادامه یا بخشی از کلاس بصورت آنلاین خواهد بود. 
12- تسویه حساب کامل دوره هایی که مبلغ آنها کمتر از سه میلیون تومان است باید تا قبل از شروع دوره آموزشی انجام شود. 
13- انتخاب اساتید برای دوره های آموزشی بر عهده مجتمع فنی تهران نمایندگی شیراز می باشد و هیچ تعهدی از طرف مجتمع مبنی بر ارائه کلاس توسط استاد خاصی وجود ندارد. در شرایط خاص و اورژانسی مجتمع فنی تهران نمایندگی شیراز اختیار تغییر استاد را نیز دارد. 
14- در دوره های جامع بلند مدت (معماری داخلی ، طراحی لباس و...) فقط یک مدرک برای کل دوره صادر می شود و بدیهی است که برای تک درس های دوره هیچ مدرکی ارائه نمی گردد. 
15- چنانچه دانشپذیران دوره جامع بلند مدت (معماری داخلی ، طراحی لباس و...) در یک جلسه از یکی از دروس مربوطه شرکت کند و سپس آن درس را ادامه ندهد، برای حضور در گروههای دیگر باید هزینه آن تک درس را پرداخت کند. 
16- در دوره های بلند مدت باید تا نیمه مدت دوره تسویه حساب کامل انجام شود و در صورت عدم تسویه یا پرداخت چک،  از حضور دانشپذیر در کلاس جلوگیری به عمل می آید.و در صورت انصراف متعهد به تسویه کل شهریه دوره می باشد. 
17- در صورت غیبت یا تاخیر دانشپذیر ، مجتمع فنی تهران-نمایندگی شیراز تکلیفی برای جبران مدت عقب افتاده وی و یا استرداد بخشی یا تمام شهریه نخواهد داشت. 
18- شروع دوره های آموزشی منوط به احراز حدنصاب لازم بر اساس مقررات مجتمع فنی تهران می باشد و مجتمع مجاز به تعویق دوره تا یک ماه نیز می باشد. چنانچه تعداد دانشپذیران کلاس از حدنصاب 10 نفر کمتر باشد بدیهی است که تعداد ساعت کلاس نیز کاهش می یابد. 
19- در صورت انصراف دانشپذیر از لحظه ثبت نام تا قبل از شروع دوره/کلاس و قبل از گذشت حداکثر 5% مدت زمانی کل دوره ، مجتمع فنی تهران-نمایندگی شیراز پس از کسر 20% از کل شهریه مابقی آن را به دانشپذیر مسترد می نماید.  
20- چنانچه در زمان انصراف 5% مدت زمان دوره/درس گذشته باشد هیچ مبلغی مسترد نمی شود. 
21- انصراف احتمالی فقط بصورت مراجعه حضوری، تکمیل فرم انصراف و ارائه رسید امکان پذیر خواهد بود. 

تذکر مهم : طول مدت زمان بازگشت هزینه ی انصراف 10 الی 14 روز کاری می باشد. 
22- دانشپذیران پس از اتمام دوره ، به شرط رعایت این آیین نامه و تسویه حساب مالی و کسب نمره قبولی می تواند گواهینامه آموزشی خود را دریافت نماید.
( مدت صدور گواهینامه حدود 30 روز پس از دریافت نمره می باشد)

23- استاندارد آموزشی برای استفاده از امکانات و تجهیزات (کامپیوتر و ...) به ازای هر دونفر یک سیستم می باشد.

24-هزینه آزمون مجدد15% هزینه بروز دوره یا درس میباشد(شامل: غیبت در آزمون،عدم ارائه پروژه در تاریخ ژوژمان )

اطلاع رسانی های مجتمع از طریق سامانه پیامکی انجام میگردد ، دانشپذیران باید گوشی خود را از بلاک پیامک های تبلیغاتی بیرون آورده تا از اطلاع رسانی های مجتمع آگاه گردند

*مهم : گواهینامه آموزشی شما طبق اطلاعات مندرج در سایت صادر میگردد، بنابراین در درج کردن اطلاعات خود کاملا دقت بفرمایید.

آدرس : ستارخان ابتدای کوچه 8 پلاک 53   تماس : 95 - 36292293 - 071

© MFTShiraz.iR
Developed by MFTShiraz.iR